Peña Ciclista Leboreira

Dando pedales dende a comarca do Eume

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Inicio

XII SUBIDA CICLOTURISTA CASTELO DE ANDRADE

E-mail Imprimir

 

CLASIFICACION


DORSAL

APELLIDOS

NOMBRE

POSICION

53

Grandal Rodríguez

Eulogio

1

6

Fraga Castrillón

Ángel

2

121

Ruiz Brage

Marcos

3

27

Puentes Barcia

Iván

4

13

Delgado Sande

Carlos

5

91

Teijeiro Rico

Jose

6

5

Carballo Cibreiro

Tomas

7

117

Álvarez Fernández

Jesús M.

8

9

Caneiro Vázquez

Daniel

9

114

Sanesteban Lopez

Andrés

10

78

Suarez Sánchez

Manuel

11

10

Martínez Navo

Demetrio

12

120

Eiroa Feal

Jose María

13

39

Armada Martínez

Javier

14

92

Sande Chonlam

Víctor

15

83

Gómez Arias

Javier A.

16

3

Prieto Bellon

Iván

17

66

Quíntela Sánchez

Brais

18

59

Cordal Sánchez

Pablo

19

41

Carballeira Román

Adrián

20

22

Seoane Gabeiras

Oscar

21

81

Leira Iglesias

Fernando

22

45

Méndez Cobas

Carlos

23

95

Arnoso Díaz

Julio Cesar

24

123

Carballeira Bouza

Jesús

25

28

Fuentes Piñón

Abel

26

40

Díaz Díaz

Ángel F.

27

130

Canto Santiago

Manuel

28

74

Quíntela Lopez

Juan M.

29

25

Iglesias Freire

Néstor

30

38

Abelleira Souto

Julio

31

93

Martínez Perez

Martin

32

62

Freire Monterros

Jose M.

33

24

García Sanjuán

David

34

127

Hermida Sueiras

Alberto

35

84

García Paz

Jose A.

36

115

García Varela

Luis A.

37

68

Lopez Roibas

Manuel

38

DORSAL

APELLIDOS

NOMBRE

POSICION

67

Touriñan Leis

Víctor M.

39

75

Méndez Barreiro

Jorge

40

90

Sánchez Vázquez

Jorge

41

52

Vázquez Labrada

Daniel

42

44

Méndez Piñón

Jose F.

43

64

Beceiro Maceiras

Guillermo

44

7

Barea Paz

Francisco

45

82

Cabado Viña

Agustín

46

37

Rodríguez Reinoso

Miguel A.

47

34

Morado Ruiz

Jorge

48

113

Varela Ferro

Roberto

49

129

Rodríguez Alonso

Javier

50

65

Cabaleiro Soto

Francisco J.

51

101

Núñez Riveiros

Francisco

52

99

Seco Seco

Jose

53

118

Perez Campello

Gerardo

54

63

Freire Monterros

Javier

55

112

Ramudo Pardo

Alberto

56

124

Lopez Martínez

Manuel C.

57

26

Porto Tenreiro

Iván

58

19

Martínez Escudero

Evaristo J.

59

60

119

Castro Leira

Jose Luis

61

51

Otero D.Rocha

Jorge

62

18

Martínez Rodríguez

Francisco

63

100

Sánchez Riveiros

Manuel

64

88

Dopico Rey

Roí

65

97

Perez Naveira

Diego

66

36

Gomis Montero

Alejandro

67

86

Alonso Rodríguez

Ricardo

68

87

Couce García

Eloy

69

50

Carro Allegue

Pedro

70

98

Rico García

Rodrigo

71

70

García García

Roberto

72

133

Bustabad

Fran

73

35

Calvo Cendan

Xavier

74

89

Prida Lobelos

Hugo

75

33

Morado Paz

Jose A.

76

DORSAL

APELLIDOS

NOMBRE

POSICION

31

González Sanjuán

Héctor

77

54

Fernández Freire

Héctor

78

4

Álvarez Corral

Manuel

79

111

Lopez Dasilva

Tamara

80

85

Quintero Pazos

Alejandro

81

80

Del Rio Entonado

Isaac

82

83

29

Veiga Iglesias

Fernando

84

48

Morado Paz

Javier

85

43

Balado Simo

Pablo

86

58

García rubio

Jorge

87

32

Leira Varela

Pablo

88

69

Perez Fernández

Juan

89

94

Batista Dasilva

Marisa

90

96

Pico Feal

Borja

91

57

García Alonso

Rodolfo

92

42

Tenreiro Montero

Ramón

93

60

Fernández Lourido

Carlos

94

132

Ríos Rodríguez

Ramón

95

11

Martínez Vilaboy

Sabela

96

30

Lombao Núñez

Jose Luis

97

125

Vázquez Domínguez

Marcos

98

55

Lopez Allegue

Ramón

99

46

Vidal Salgado

Carlos

100

110

Cinza Seoane

Roberto

101

72

Pena Núñez

Abraham

102

23

Freire Allegue

Jorge

103

77

Fraga Illobre

Ramón

104

1

Tembras Freire

Bruno

105

2

Tembras Freire

Andrés

106

109

Cinza Leira

Roberto

107

16

Leira Fernández

Uxia

108

128

Martínez Amado

Carlos

109

116

Pedre Salido

Julio

110

79

Lopez Espiño

Juan Luis

111

15

Rodríguez

Mª Merced

112

12

Martínez Perez

Sergio

113

104

Taboada Suarez

Miguel

114

DORSAL

APELLIDOS

NOMBRE

POSICION

17

Barbeito Fernández

Iker

115

107

Seijas Meizoso

Adrián

116

117

122

Pedre Peña

Alberto

118

106

Curbeira Arias

Yoel

119

76

Fraga Tenreiro

Delia

120

56

Fraga Illobre

Antonio

121

47

González García

Marcos

122

21

Herrero Fachal

Luis

123

131

Allegue Casal

Javier

124

20

Herrero Fachal

Andrés

125

14

Candales Manso

Lui

126

61

Rodríguez Certal

María T.

127

49

Cinza Rivera

Yolanda

128

129

105

Adega Meizoso

Jose A.

130

103

Seijas Gómez

Juan L.

131

Última actualización el Jueves, 11 de Diciembre de 2014 19:24