Peña Ciclista Leboreira

Dando pedales dende a comarca do Eume

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Inicio

Clasificación da X Subida o Castelo de Andrade

E-mail Imprimir

 

Posición

Categoria

Dorsal

Apellidos

Nombre

Club

1

D

113

Ruiz Del Ganso

Jaime

Triatlón Ferrol

2

B

76

Meizoso Torres

Xavier

CLUB CICLISTA PLACASA

3

C

62

López Sande

Daniel

ARTABROS VARA E PEDAL

4

D

54

Grandal Rodriguez

Eulogio

ARTABROS VARA E PEDAL

5

C

141

Castro Diaz

Marcos

 

6

C

7

Barrientos Meneses

Israel Gabriel

peña leboreira

7

C

16

Carballeira Román

Adrián

 

8

B

112

Ruiz Brage

Marcos

Triatlón Ferrol

9

D

123

Teijeiro Rico

Jose

 

10

C

92

Quintela Sanchez

Brais

 

11

C

6

Álvarez De Sotomayor

Juan

Club Triatlón Coruña

12

D

37

Eiroa Feal

José Mª

 

13

C

129

Varela Penedo

José Andrés

 

14

D

142

Rañal Novo

Jose Manuel

 

15

D

21

Castelo Sanchez

Luis Angel

 

16

B

17

Carballo Cibreiro

Tomas

 

17

C

58

Iglesias Pena

Juan

peña leboreira

18

C

25

Couce Garcia

Eloy

 

19

C

18

Carral Amenedo

Diego

 

20

C

143

Fraga Castrillon

Angel

 

21

C

61

López López

Santiago

 

22

B

27

Díaz Combarros

Pablo

peña leboreira

23

D

52

Garitonandia Exposito

Gerardo

club Ciclista Ferrol

24

C

22

Castelo Sanchez

Jose Alberto

 

25

D

33

Diaz Diaz

Angel Fernando

Freeride Naron

26

D

104

Roca Ameneiros

Francisco Javier

CLUB DO MAR PULPEIROS BTT

27

B

144

Vazquez Labrada

Daniel

 

28

D

45

Franco Lopez

Santiago

 

29

D

149

Formoso Lopez

Jose Manuel

 

30

C

28

Díaz Dopico

Alén

 

31

C

97

Regueiro Salido

David

 

32

C

8

Barro Eiroa

Alberto

peña leboreira

33

B

83

Pedrosa Paz

Pablo

Triatlón Ferrol

34

D

51

Garcia Varela

Luis

 

35

D

91

Quintela López

Juan M.

 

36

C

3

Aguilar Fernandez

Ramon

 

37

D

41

Feal Salido

Lorenzo

 

38

C

32

Diaz Diaz

Roberto Enrique

Freeride Naron

39

C

56

Hermida Sueiras

Alberto

 

40

C

140

Barea Paz

Francisco

 

41

D

11

Beceiro Maceiras

Guillermo

 

42

C

36

Dopico Pena

Andres

Caimanes Betanzos

43

C

24

Cotovad Bellas

Manuel

 

44

C

64

Ledo Filgueiras

IvÁn

 

45

D

1

Abelleira Souto

Julio

peña leboreira

46

B

50

Garcia Sanjuan

David

peña leboreira

47

C

9

Bascoy Amenedo

Carlos

 

48

B

81

Núñez Riveiros

Francisco

 

49

D

114

Sánchez García

Luis A.

peña leboreira

50

C

124

Teijo Lista

David

CLUB DO MAR PULPEIROS BTT

51

C

73

Martínez Navó

Demetrio

 

52

B

147

Prado Montero

Adan

 

53

D

70

Marcos Barros

Pedro Andres

CLUB DO MAR PULPEIROS BTT

54

B

122

Suárez Sánchez

Manuel

Triatlón Ferrol

55

A

234

Rejas Gabeiras

Juan

Triatlón Ferrol

56

C

35

Dopico Ferreira

Miguel Angel

 

57

D

98

Rejas Jimenez

Juan Emilio

ARTABROS VARA E PEDAL

58

C

2

Adega Meizoso

Jose

peña leboreira

59

D

135

Seco Seco

Jose

 

60

D

106

Rodriguez Alonso

Javier

club Ciclista Ferrol

61

D

82

Otero Rey

Alfonso

 

62

C

132

Vidal Garcia

Juan Manuel

 

63

C

137

Iglesias Iglesias

Juan

 

64

D

118

Seijas Gómez

Juan Luis

 

65

B

108

Rodriguez Lamas

Javier

CLUB DO MAR PULPEIROS BTT

66

C

80

Morado Paz

Jose Antonio

CLUB DO MAR PULPEIROS BTT

67

B

74

Martinez Vilaboy

Alba

peña leboreira

68

D

102

Rico

Rodrigo

 

69

A

227

Fuentes PiÑon

Abel

Triatlón Ferrol

70

B

43

Fernández Freire

Héctor

 

71

C

29

Díaz Pardo

Juan

 

72

C

127

Tenreiro Montero

Ramón

 

73

C

125

Tembras Freire

Andres

 

74

C

126

Tembras Freire

Bruno

 

75

C

77

Montero Brage

Francisco

club Ciclista Ferrol

76

B

46

Freire Allegue

David

 

77

C

47

Gabeiras PiÑeiro

Clara Maria

ARTABROS VARA E PEDAL

78

D

96

Regueiro Lopez

Daniel

 

79

A

226

Freire Allegue

Jorge

 

80

B

89

Porto Tenreiro

Iván

 

81

A

237

Ruiz Brage

Raquel

Triatlón Ferrol

82

C

117

Seco Galdo

Alejandro

 

83

D

146

Canto Santiago

Manuel

 

84

B

34

Diz Iglesias

Iago

 

85

B

115

Sánchez Riveiros

Manuel

 

86

B

31

Diaz Allegue

Bruno

peña leboreira

87

B

103

Rios Paz

Sergio

 

88

C

79

Morado Paz

Javier

CLUB DO MAR PULPEIROS BTT

89

C

48

Gabeiras Salgado

Oscar

 

90

D

119

Seijas Permuy

Carlos

Lebrebikers

91

A

231

Martinez Vilaboy

Sabela

peña leboreira

92

C

110

Romero Lopez

Manuel A.

 

93

C

10

Beceiro Carro

Juan Antonio

 

94

D

66

Lopez Allegue

Ramon

 

95

D

55

Gundín Pita

José Luis

club Ciclista Ferrol

96

A

229

Iglesias Barbeito

Iván

 

97

D

57

Iglesias Cupeiro

Vicente

peña leboreira

98

D

5

Ares Suarez

Jose Julio

CLUB DEL MAR SAN AMARO

99

D

88

Pita Trasancos

Manuel

 

100

D

86

PiÑon Freire

Mar

ARTABROS VARA E PEDAL

101

A

221

Calvo Iglesias

Francisco

 

102

A

222

Carral Amenedo

Álvaro

 

103

D

133

Vilaboy Vilaboy

Ana

peña leboreira

104

C

134

Villanueva Rico

Javier

 

105

A

240

Seijo De Bernardo

Eduardo

 

106

C

130

Vazquez Hernandez

Angel

 

107

B

94

Regueiro Anca

Javier

 

108

C

95

Regueiro Castro

Antonio

 

109

A

224

Feal Pena

Veronica

 

110

D

14

Bugueiro Miguel

Alfonso

 

111

A

233

Pedrosa Paz

Carlos

Triatlón Ferrol

112

A

238

Sedes López

Roman D.

 

113

C

84

Pena Martinez

Montse

 

114

A

220

Calvo Cendan

Xabier

 

115

A

223

Diz Iglesias

Lara

 

116

D

145

Calvo Allegue

Jose Angel

 

117

C

39

Fdez Glez

Jorge

peña leboreira

118

C

42

Feal Varela

Miguel Angel

 

119

A

225

Fraga Tenreiro

Delia

peña leboreira

120

C

44

Fraga Illobre

Ramon

peña leboreira

121

D

60

López Fachal

Carlos Manuel

peña leboreira

122

A

230

Lopez Fontenoba

Aitor

 

123

C

30

Del Río Entonado

David Isaac

 

124

D

67

Lopez EspiÑo

Juan Luis

peña leboreira

125

C

38

Eiroa Oubiña

David

 

126

C

85

Pereira Anidos

Iria

 

127

C

13

Blanco Maroño

Juan José

 

128

D

65

Leira Amado

Francisco Javier

 

129

D

148

Fernandez Lopez

Juan Carlos

 

130

C

90

Prieto Feal

Sergio

peña leboreira